O nás

Cestuj.cz je cestovní agentura, která si zakládá na kvalitě. Přesto, že u nás neleznete miliony zájezdů, všechny je organizují cestovní kanceláře, které působí dlouhá léta na trhu cestovního ruchu a jsou samozřejmě řádně pojištěné proti úpadku. 

Našim cílem je prvotřídní kvalita a servis pro naše klienty. Tým našich Cestušek vám připraví dovolenou přesně podle vašich představ a zodpoví vám všechny vaše dotazy. Můžete jim zavolat na telefonní číslo 224 999 550.

Portál Cestuj.cz, zabývající se zprostředkováváním prodeje zájezdů renomovaných českých cestovních kanceláří, provozuje společnost Cestuj s.r.o., která je oprávněna provozovat  činnost cestovní agentury. Cestuj s.r.o. je součástí skupiny mms.digital. Tato skupina patří do holdingu Media Bohemia, který funguje na poli ecommerce od roku 2009. V tuto chvíli zahrnuje porftolio mms.digital 6 projektů.

 

Naše výhody: 

Cena zájezdu není nikdy vyšší než v cestovní kanceláři. Navíc si můžete na jednom místě vybrat z nabídky zájezdů více než od stovky českých cestovních kanceláří.

Své partnery si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme pouze s prověřenými cestovními kancelářemi, které mají mnohaletou působnost na českém trhu a které jsou řádně pojištěné proti úpadku. Snažíme se tím naprosto minimalizovat možnost krachu pořádající CK, se kterou letíte na dovolenou. Za dobu existence Cestuj.cz jsme odbavili více než 150 tisíc klientů. Seznam cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme najdete zde

S Cestuj.cz spojili v minulosti své jméno takové osobnosti jako například herečka a moderátorka Alice Bendová.