O nás

Cestuj.cz je cestovní agentura, která si zakládá na kvalitě. Přesto, že u nás neleznete miliony zájezdů, všechny je organizují cestovní kanceláře, které působí dlouhá léta na trhu cestovního ruchu a jsou samozřejmě řádně pojištěné proti úpadku. 

Našim cílem je prvotřídní kvalita a servis pro naše klienty. Tým našich Cestušek vám připraví dovolenou přesně podle vašich představ a zodpoví vám všechny vaše dotazy. Můžete jim zdarma zavolat na telefonní číslo 800 11 11 33.

Portál Cestuj.cz, zabývající se zprostředkováváním prodeje zájezdů renomovaných českých cestovních kanceláří, provozuje společnost Media Marketing Services a.s., která je oprávněna provozovat  činnost cestovní agentury. Media Marketing Services a.s. je součástí mediálního holdingu Media Bohemia. Tento holding je jedním z největších mediálních domů v zemi, který zaměstnává více než 1000 lidí. 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, nabízíme prvotřídní péči a postaráme se o váš nerušený pobyt v jakékoliv destinaci. 

 
Naše výhody: 

Cena zájezdu není nikdy vyšší než v cestovní kanceláři. Navíc si můžete na jednom místě vybrat z nabídky zájezdů více než od stovky českých cestovních kanceláří.

Své partnery si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme pouze s prověřenými cestovními kancelářemi, které mají mnohaletou působnost na českém trhu a které jsou řádně pojištěné proti úpadku. Snažíme se tím naprosto minimalizovat možnost krachu pořádající CK, se kterou letíte na dovolenou. Za dobu existence Cestuj.cz jsme odbavili více než 100 tisíc klientů aniž by některý nich měl problém s krachem pořádající CK. Seznam cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme najdete zde

S Cestuj.cz spojili v minulosti své jméno takové osobnosti jako například herečka a moderátorka Alice Bendová.