Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Exotická dovolená na Zanzibaru

29.9.2011

Pokud hledáte nejkrásnější pláže v Africe, Zanzibar je to pravé. Soustava více než dvaceti malých ostrovů při pobřeží Tanzanie vás uchvátí. Dovolená na Zanzibaru je přitom v současné době již dostupnou záležitostí. 

Osmidenní pobytový letecký zájezd all inclusive se dnes dá pořídit už kolem třiceti tisíc korun. Navíc v hotelu, který je přímo na krásné pláži a pouze 35 kilometrů od města Stone Town. Toto hlavní město oblasti na vás dýchne neopakovatelnou atmosférou. Mísí se v něm africké, arabské a evropské prvky kultury a vyznačuje se nádhernou architekturou, díky níž je zapsáno na seznamu chráněných památek UNESCO. 

Zanzibaru se také říká ostrov koření. Jeho obrovské množství a neuvěřitelně nízké ceny lákají Evropany už celá staletí.  Právě díky koření je Zanzibar také kulinářským rájem. Místní speciality potěší nejednoho gurmána. Není třeba zdůrazňovat, že plody moře jsou na Zanzibaru v nepřeberném množství a vždy naprosto čerstvé. Zanzibar je prostě to pravé místo pro vaši exotickou dovolenou.