Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Kam na podzim na dovolenou

11.9.2013

dovolena madeiraKanárské ostrovy
Jednou z nejoblíbenějších destinací pro podzimní dovolenou jsou Kanárské ostrovy. Souostroví ležící jihozápadně od Španělska nabízí v září a říjnu průměrné teploty kolem 26 stupňů Celsia. Z nabídky si můžete vybrat největší ostrov Gran Canaria, který každoročně přivítá nejvíc turistů. Dalšími oblíbenými ostrovy jsou Tenerife, Lanzarote nebo Fuerteventura, která je oblíbená hlavně u milovníků vodních sportů. Dovolená na Kanárských ostrovech se dá pořídit od 12 990 korun.

Spojené arabské emiráty
Pokud toužíte po krásných písečných plážích a zároveň byste uvítali výlet do supermoderního velkoměsta, které láká svou architekturou a nepřebernými možnostmi nákupů, vyberte si pro podzimní dovolenou Spojené arabské emiráty. I tato arabská země láká turisty na příznivé ceny. Osmidenní dovolená se dá pořídit, stejně jako na Kanárských ostrovech, za 12 990 korun.

Madeira
Portugalský ostrov v Atlantském oceánu je určen milovníkům krásné přírody. Přezdívá se mu zelený ostrov. Vyznačuje se dlouhými písčitými plážemi, které přecházejí v zelené horské masivy. I na Madeiře jsou na podzim příjemné teploty. V září a říjnu vás čeká teplota kolem 25 stupňů. Letecké zájezdy na Madeiru začínají na třinácti tisících korunách.

Kapverdské ostrovy
Souostroví, které se nachází 500 kilometrů od pobřeží Senegalu je mezi českými turisty čím dál oblíbenější. Kapverdy se staly jednou z nejoblíbenějších levných exotických destinací. V naší nabídce si můžete vybrat z více než dvou tisíc zájezdů na souostroví zeleného mysu, jak se Kapverdským ostrovům přezdívá. Od září do konce prosince vás tam čekají teploty kolem 28 stupňů Celsia.