Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Last minute lyžování v Itálii

8.1.2013

Vyberte si z nabídky last minute lyžování v Itálii. Stovky ubytovacích kapacit za last minute ceny nabízí právě teď Italské Alpy. 

Podívejte se na nabídku lyžování v Itálii se skipassy. Na Cestuj.cz najdete nabídku stovek hotelů, apartmánů a challetů od několika cestovních kanceláří do všech významných italských středisek jako například Val di Fiemme, Livigno, Bormio, Val Gardena nebo Madonna di Campglio

Spolupracujeme pouze s největšími cestovními kancelářemi, které jsou na trhu minimálně deset let a jsou řádně pojištěné proti úpadku. Navíc, ceny těchto zájezdů nikdy nenavyšujeme! Zájezd do Alp koupíte na Cestuj.cz za stejnou cenu jako u pořádající cestovní kanceláře.  

Navíc vám dáme na cestu dárek v podobě cestovního pojištění od AXA Assistance a poukazu na snowboardové nebo lyžařské oblečení v hodnotě 1000 Korun zdarma. To je důvod proč koupit svou zimní dovolenou právě na Cestuj.cz. Stačí zavolat zdarma našim Cestuškám na telefonní číslo 800 11 11 33 nebo si vybrat svůj zájezd do Alp na Cestuj.cz/lyzovani. Přejeme vám příjemný výběr dovolené v italských Alpách.