Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Last minute lyžování v Rakousku

7.12.2012

Vyberte si z nabídky last minute lyžování v Rakousku. Vyberte si ze stovek ubytovacích kapacit. Rakouské Alpy již odstartovaly zimní sezonu.

Podívejte se na lyžařské a snowboardové zájezdy do rakouských Alp. Všechny cestovní kanceláře už nabízejí last minute zájezdy do Rakouska a většina alpských středisek už je v provozu. 

Na Cestuj.cz najdete nabídku stovek hotelů, apartmánů a challetů od několika cestovních kanceláří do všech významných rakouských středisek jako například Hintertux, Schladming, Kaprun, Zillertal, Kitzbuhel a dalších. Spolupracujeme pouze s největšími cestovními kancelářemi, které jsou na trhu minimálně deset let a ceny těchto zájezdů nikdy nenavyšujeme! 

Navíc vám dáme na cestu dárek v podobě cestovního pojištění od AXA Assistance a poukazu na snowboardové nebo lyžařské oblečení v hodnotě 1000 Korun zdarma. To je důvod proč koupit svou zimní dovolenou právě na Cestuj.cz. Vše si navíc můžete vybrat z pohodlí vašeho domova a pokud si nebudete vědět rady, stačí zavolat zdarma našim Cestuškám na telefonní číslo 800 11 11 33. Přejeme vám příjemný výběr dovolené v rakouských Alpách.