Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 376 921 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Lázeňské pobyty v České republice

14.11.2012

Vyberte si z nabídky lázeňské pobyty v České republice. Nabízíme zájezdy do lázní Poděbrady, Bohdaneč, Luhačovice, Bělohrad, ale také Mariánské lázně a Františkovy lázně. Vyberte si z naší nabídky a užijte si relax a wellness v českých lázních.

Mariánské lázně

Užijte si wellness v Mariánských lázních. Vyberte si z nabídky ubytování v tomto lázeňském městě. Mariánské lázně nabízí rekondiční, ozdravné a relaxační pobyty a samozřejmě léčivé prameny, kterých je v tomto západočeském městě více než čtyřicet. 

Františkovy lázně

V nabídce Cestuj.cz naleznete ubytování také ve Františkových lázních. V tomto lázeňském městě si můžete vybrat ubytování v penzionu Josef, Hotel Metropol nebo Hotel Pawlik. Poznejte lázeňské pobyty ve Františkových lázních.

Lázně Poděbrady

Jedná se o největší lázně ve Středočeském kraji, které fungují již od roku 1908. Lázně Poděbrady jsou specializovány na léčbu kardiovaskulárního systému a léčbu pohybového aparátu, ale můžete si do nich jet i prostě jen tak odpočinout. Lázně v Poděbradech nabízí velké množství relaxačních lázeňských pobytů. Pobyty pro seniory, program pro regeneraci a zeštíhlení a další. Jeďte si odpočinout do lázní Poděbrady a využijte nabídky ubytování v Hotelu Bellevue