Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 376 921 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Exotická dovolená sleva

3.10.2012

Využijte slevu 15 % na exotickou dovolenou. Do 20. října 2012 vyjde exotická dovolená levně! Můžete ušetřit až několik tisíc korun. Tato sleva se týká hned několika exotických destinací. Se slevou můžete letět na Kubu, Isla Margaritu nebo Zanzibar. Sleva platí i pro dovolenou v Keni, Mexiku, Spojených arabských emirátech a na Jamajce. Tato sleva se týká exotické dovolené od Exim Tours. Jedině Cestuj.cz vám k vaší dovolené ovšem dá navíc parkování na letišti v Praze od Go Parking zdarma! Tím ušetříte další tisíce korun a vaše dovolená bude o to pohodlnější.

Rodinná exotická dovolená

Pokud cestujete s dětmi můžete při nákupu Vašeho zájezdu do 20.10.2012 a získat slevu 30 % ze zvýhodněné ceny letenky pro Vaše dítě.*) Ve vybraných hotelech můžete k této nabídce získat i bonus za rychlé rozhodnutí.

*) Tuto nabídku nelze kombinovat se žádnou další slevou vyjma bonusu za rychlé rozhodnutí u vybraných hotelů. Rezervace pro tuto nabídku lze provádět maximálně na 24 hodin. Nabídka platí do vyčerpání míst pro ní určených.


Exotická dovolená v páru

získáte při nákupu Vašeho zájezdu do 20.10.2012 slevu v částce rovnající se slevě ve výši 15 %.

Uvedená sleva platí pro 2 osoby v základním typu pokoje. 3. dospělá osoba nebo dítě*) získává slevu ve výši 10 %, stejná sleva bude poskytnuta z příplatků za stravování a nadstandardní typy pokojů.

*) slevu nečerpá dítě za zvýhodněnou cenu letenky

Pokud se chcete dozvědět víc kontaktujte naše Cestušky na telefonním čísle 800 11 11 33