Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Potápění v Egyptě zdarma

17.5.2012

Pro naše klienty jsme připravili potápění v Sharm el Sheikhu zdarma. Ke každému zájezdu do této oblíbené destinace vám přidáme voucher na celodenní výlet lodí nebo voucher na potápění v národním parku Ras Mohamed zcela zdarma.

Národní park je situován v Arabském zálivu ležícím na nejjižnějším cípu Sinajského poloostrova a rozkládá se na ploše 480 km². Je celosvětově zařazen mezi deset nejlepších potápěčských míst, a to především díky rozsáhlým korálovým útesům a bohatému podmořskému životu. 

Národní park Ras Mohamed je vhodný nejen k hloubkovému potápění, ale i ke šnorchlování, takže na své si přijdou všichni návštěvníci. Příznivci šnorchlování si mohou vybrat celodenní výlet lodí, ve kterém je zahrnut oběd a nealkoholické nápoje zdarma. 

Mezi nejslavnější lokalitu podmořského parku patří Shark Reef, což v překladu znamená žraločí útes. Těm, kteří se rozhodnou pro hloubkové potápění (Pro uplatnění tohoto voucheru je nutné mít s sebou potápěčskou knihu o záznamech ponorů, budete-li mít poslední ponor starší 6 měsíců, musíte učinit tzv. kontrolní ponor) nabízí Ras Mohamed tisíce druhů ryb, želvy mořské, barrakudy, manty obrovské nebo bohaté porosty mangrovu. 

Informujte se o tomto dárku, který dostává každý klient od Cestuj.cz na telefonním čísle 800 11 11 33