Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 376 921 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Dovolená v orientálním Turecku

5.4.2012

Turecko je krásná a úchvatná země, ve které si svou dovolenou užijete díky nádherným plážím, teplému moři a výborným službám nejčastěji formou all inclusive.

 Dovolená v Turecku se stává stále oblíbenější. Tisíce turistů láká exotika, krásná příroda, atmosféra orientu a velké množství antických památek. Turecko se pyšní dlouhým pobřežím, na kterém se nacházejí překrásné pláže a letoviska. Letní dovolenou si můžete užít na Egejské riviéře či na pobřeží Bodrum. Velmi oblíbená je nejjižněji položená Antalya, která je součástí Turecké riviéry. Místní záliv bývá pro svou krásu přirovnáván k francouzskému Azurovému pobřeží. Dalším oblíbeným letoviskem je orientální Izmir, který vás vyloženě nadchne svou atmosférou.

 Díky klidnému moři je Turecko vhodnou destinací pro dovolenou s malými dětmi. Během dovolené můžete využít široké nabídky vodních sportů a navštívit mnoho zajímavých míst. Jistě oceníte zdejší turecké lázně Hamam. Děti budou nadšeny z aquaparků nebo delfinária. To je jen málo z toho, co můžete při dovolené v slunném Turecku zažít. Navíc místní kuchyně je nezapomenutelná.