Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Nejvýhodnější First minute nabídky

12.3.2012

Vybírejte svou letní dovolenou včas. Využijte First minute nabídky se slevami až 12% na zájezdy po celém světě!


Mezi nejoblíbenější letní destinace již tradičně patří Egypt. Tato země láká krásně teplým mořem plným korálových útesů, úchvatnými plážemi a egyptskými památkami. Při včasné rezervaci hotelu v oblastech Dahab, Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh nebo Taba můžete využít slevy za včasný nákup až 12%. A navíc u vybraných hotelů za 2 děti zaplatíte pouze cenu dětské letenky!

Hledáte cenově dostupnou, přesto luxusní dovolenou? Pak je Chorvatsko pro vás to pravé. Chorvatsko patří mezi nejvyhledávanější země pro rodinnou dovolenou. Můžete si vybrat mezi soukromými apartmány, bungalovy, pensiony nebo hotely. Do Chorvatska se můžete vydat vlastním automobilem, ale můžete využít naší autobusové nebo letecké dopravy.

Dovolenou vašich snů si můžete dopřát i v Bulharsku, Turecku nebo Tunisu. Z naší First minute nabídky si jistě vyberete letní rodinnou dovolenou přesně podle vašich představ a navíc ušetříte až 12% z celkové ceny!

Pokud se chcete vydat za exotikou, doporučujeme vám ostrov květin – Madeiru. Tato perla Atlantiku vás nadchne svou pestrobarevností a vůní, která je specifická díky unikátní flóře. Nyní vám nabízíme na vybrané zájezdy na Madeiru báječné jarní slevy. Navíc můžete využít pobyt pro dítě zdarma. Platíte tedy pouze cenu letenky!