Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Řecko vítá turisty lepšími cenami

13.5.2011

Řecká vláda ve snaze přilákat turisty i v letošní sezoně snížila některé daně související s cestovním ruchem. Ceny v hotelech a restauracích se snížily, díky čemuž se tato země otevírá dalším návštěvníkům. I když je Řecko v českých médiích spíš symbolem demonstrací a nespokojenosti s hospodářskou politikou, pro turisty se nic moc nemění. Standardy v cestovním ruchu zůstaly a ceny jsou pro letošní sezonu příznivější.

Při cestě do této krajiny se tedy nemáte čeho obávat. Protivládní demonstrace postupně ustaly a péče o turisty je na nejvyšší tamní úrovni. Řečtí hoteliéři si uvědomují důležitost hostů z celého světa pro ekonomiku země. Ačkoliv je Řecko momentálně ekonomicky problémovou zemí Evropské unie, z hlediska cestování a odpočinku jde stále o jednu z nejkrásnějších dostupných zemí.

V naší nabídce naleznete několik desítek zájezdů především na ostrov Rhodos. Pokud jste zvyklí jezdit do Řecka na léto pravidelně, budeme rádi, když si i letos vyberete z naší bohaté nabídky. A tuto destinaci můžeme vřele doporučit i těm, kteří ještě v Řecku nebyli.