Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 240 008 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

V zimě za exotikou

27.12.2011

Exotika u moře je v zimě stále populárnější. Mezi nejoblíbenější exotické země, kde lze strávit zimní dovolenou, patří Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika, Egypt a Spojené Arabské Emiráty. Užijte si s cestuj.cz nejvýhodnější exotickou dovolenou!

Kapverdy, celým názvem Kapverdská republika je ostrovní stát v západní Africe, který se skládá se z několika ostrovů. Tato země láká turisty především krásnou sopečnou krajinou a svými jedinečnými plážemi. Můžete se těšit na krásné horské scenérie, průzračnou vodu a nezapomenutelné večerní procházky po pláži. Na Kapverdech zažijete úžasnou exotickou dovolenou a to již od 14 990 Kč.

Dominikánská republika je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou. Rozlehlé pláže s bílým pískem, tyrkysové moře, četné vodopády, mimořádně vysoké kokosové palmy, jedinečná kuchyně, to a mnohem víc Vás čeká na tomto ostrově v Karibském moři. Každá oblast Dominikánské republiky nabízí výborné možnosti pro sportovní nebo dobrodružné aktivity. Vydejte se na svou zimní exotickou dovolenou do Dominikánské republiky již za 33 990 Kč.

Spojené arabské emiráty je stát rozkládající se na východě Arabského poloostrova při pobřeží Perského zálivu. K Emirátům neodmyslitelně patří luxus, vysoká životní úroveň a arabské kultura. Hlavní město Dubai je moderní metropole obchodu, zábavy a odpočinku. Město je obklopeno mořem, krásnými plážemi a pouští. Město je rozděleno uměle vytvořeným zálivem na Bur Dubai a Deira. Milovníci golfu jistě ocení golfová hřiště špičkové kvality. Zimní dovolenou v Emirátech si můžete užít již za 15 690 Kč.

Egypt patří mezi nejvyhledávanější destinace českých turistů. V Egyptě na Vás dýchne historie stará tisíce let. Mezi nejznámější památky patří pyramidový komplex v Gíze nebo Velká Sfinga. V Egyptě si můžete užít potápění v azurovém moři, jízdu na velbloudovi nebo výlety do pouště. Exotickou dovolenou v Egyptě si můžete dopřát již za 8 990 Kč.