Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 387 246 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Zájezdy a dovolená v zimě 2011/2012

21.11.2011

Na zimní sezónu 2011/2012 pro Vás cestuj.cz připravilo nejen širokou nabídku lyžařských zájezdů do Alp, ale také mnoho leteckých zájezdů do teplých, exotických destinací. Jako bonus od nás ke každému zájezdu získáte vždy něco navíc.

Pro lyžařské nadšence jsme připravili opravdu pestrou nabídku lyžařských zájezdů. Můžete vybírat z desítek lyžařských středisek v italských, rakouských, francouzských nebo švýcarských Alpách.

Itálie Vám nabídne nejvíce rozmanitá pohoří a vzhledem k poloze se můžete těšit na nádherné slunečné dny. Švýcarsko je alpskou klasikou, které láká svou úrovní sjezdovek, ubytováním a poskytováním služeb především nejnáročnější lyžaře. Rakousko je ideálním místem na zimní dovolenou pro lyžaře, kteří nechtějí na cestě trávit příliš dlouho času. Nejbližší lyžařské středisko se nachází pouhých 350 km od Prahy. Francie slibuje výborné sněhové podmínky a nádhernou krajinu. Největší výhodou je vzdálenost ubytování ke sjezdovkám. Naprostá většina hotelů a residencí se nachází od sjezdovky průměrně 100 m, v mnoha případech si dokonce můžete obout lyže hned u dveří hotelu.

Pokud Vás naopak v dnešních chladných dnech láká slunečné počasí, vydejte se s cestuj.cz do některé z exotických zemí. Poznejte s námi krásy Kapverdských ostrovů a užijte si koupání v průzračném moři s výhledem na nádhernou sopečnou krajinu. Typickou karibskou atmosféru můžete zažít v turisticky velmi oblíbené Dominikánské republice. Luxus na každém kroku, to jsou Spojené Arabské Emiráty. Tato země Vás nadchne vysokou úrovní služeb, nádhernými bílými plážemi a nezapomenutelnými výlety do pouště.  

I v zimě Vám nabízíme širokou nabídku leteckých zájezdů do Egypta a Tuniska. Můžete se těšit na krásné exotické prostředí, skvělé podmínky pro koupání, široké sportovní a zábavní vyžití.

Přejeme Vám úspěšný výběr Vaší zimní dovolené.