Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 240 008 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Dovolená v Bulharsku levně a kvalitně

23.5.2011

Přemýšlíte o tom, že byste si letos kvůli krizi odpustili dovolenou u moře? Už nemusíte. Zkuste s námi zaletět do Bulharska a zjistíte, že si můžete užít levnou a zároveň kvalitní dovolenou.

Turistický ruch prošel v Bulharsku v posledních letech velkým vývojem a kvalita letovisek je stejná jako v mnoha jiných destinacích, kam míří mnoho Čechů. Dovolenou na širokých bulharských plážích totiž pořídíte levněji a nižší cena rozhodně není na úkor poskytované kvality služeb. Této zemi zvláště pomohl i vstup do Evropské unie, ze kterého mohou těžit i čeští turisté. Na rozdíl od osmdesátých nebo devadesátých let tak nemusíte do země jezdit s pasem a vyhnete se i komplikovaným celním kontrolám na letištích. 

Černomořské pobřeží v Bulharsku má 378 km a tvoří ho pláže s jemným pískem. Moře je čisté a málo slané, pláže jsou udržované, vstup do vody je pozvolný. Jen těžko najdete lepší místo pro strávení finančně výhodné dovolené. V zemi se platí místní měnou Lev, kterou si můžete před cestou zakoupit i v českých směnárnách. Doporučujeme vzít si na cestu eura nebo dolary. České koruny by vám některé místní bulharské směnárny nemusely akceptovat. 

I v naší nabídce můžete najít několik zajímavých bulharských destinací za příznivé ceny letecky již od 8000 korun.