Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 240 008 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

1 2 3 ... 5 ... 8

Dobrá zpráva z Egypta - Víza nakonec nepodraží

Egypt ustoupil od plánovaného zdražení víz. Dobrou zprávu pro české turisty uvedli na pondělní tiskové konferenci guvernéři oblastní Rudé moře a Sinaj. Výrazné zdražení přitom mělo přijít už v červenci.

4.4.2017

Egypt zdraží víza

Pokud se chystáte do Egypta připravte si více peněz na turistické vízum. Cena víz do této oblíbené destinace na severu Afriky se výrazně zvýší. Oznámilo to egyptské ministerstvo cestovního ruchu.

3.3.2017

Mýtné na chorvatských dálnicích zdraží

Tisíce českých turistů, kteří se chystají letos v létě na dovolenou do Chorvatska si budou muset připravit víc peněz na cestu. Chorvatsko totiž zdraží mýtné na svých dálnicích.

2.3.2017

Španělsko bude letos brzy vyprodáno

Jedna z nejoblíbenějších destinací českých turistů bude letos opět rychle vyprodána. Stejně tomu bylo v loňské sezoně, kdy navštívilo zemi na pyrenejském poloostrově více než 75 milionů turistů, což je skoro o 10% víc než v roce předešlém. I letos Španělé očekávají rekordní zájem a poptávka bude převyšovat nabídku.

18.1.2017

Největší First minute slevy končí za 2 týdny

Už jen dva týdny zbývají do konce největších First minute slev pro letní dovolenou 2017. Využijte nabídky jednotlivých cestovních kanceláří, které právě teď nabízejí slevy až 35% a spoustu výhod navíc.

13.1.2017

Pokuta za ručník na pláži

Všichni to asi znáte. Ráno přijdete na pláž a vypadá to jako by všichni vstávali v 5 hodin ráno, aby si zabrali ta nejlepší místa, po celé pláži jsou ručníky a lehátka. V Itálii je s tím konec.

10.8.2016

Pozor na dovoz suvenýrů. Návrat z dovolené se může prodražit

Pokud si z dovolené plánujete přivézt suvenýr pro sebe a své blízké, pečlivě přemýšlejte, co to bude. Když v kufru povezete exempláře chráněných rostlin a živočichů, jejich částí ale i výrobků z nich, mohl by se váš návrat prodražit. Proto si předem zjistěte, co se z jednotlivých zemí smí a nesmí vyvážet. Nezákonný vývoz vám na hranicích může způsobit značné problémy.

14.7.2016

Rozšiřujeme team - staňte se Cestuškou!

Chcete pracovat v cestovní agentuře Cestuj.cz? Rozšiřujeme náš team a tak máte nyní příležitost stát se jednou z našich Cestušek. Pokud Vás baví cestování a rádi pracujete s lidmi, pak hledáme právě Vás!

30.5.2016

Malta zavádí ekologickou daň

Malta zavádí od 1. června roku 2016 tak zvanou ekologickou daň, která bude vybírána na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino).

20.4.2016

Změny při tvorbě cestovního pasu

Od začátku roku 2016 je v platnosti novela zákona o cestovních dokladech, která mimo jiné ruší vydávání pasů bez biometrických údajů a mění ceny za cestovní doklady zřizované do 6 dní.

8.2.2016

1 2 3 ... 5 ... 8