Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 376 921 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Provozní doba:
Po - Pá: 09:00 - 18:00

725 876 843 Volejte
nebo pište cestuj@cestuj.cz

Golf Maroko

Maroko není pouze rájem romantiků a dobrodruhů, ale také místo jako stvořené pro golf. Jedná se o jednu z nejkrásnějších golfových destinací, která nabízí svým návštěvníkům panoramatické výhledy do kouzelné krajiny a zajímavou hru nejen na greenech, ale i na písečných dunách.Marocké království je za účely golfu nejvhodnější navštívit v období jara a podzimu. Na jaře lze obdivovat krásnou zeleň a příjemné teploty pro hru, stejně tak jako na podzim. Golfová hřiště jsou ovšem udržovaná po celý rok a tak není třeba se obávat nepříznivých podmínek. Na území celého Maroka se nachází kolem 20 krásných golfových hřišť, z nichž každé dokáže potěšit své hráče něčím jiným. Od Atlantského pobřeží až po pohoří, všude si lze vychutnat komfort a zajímavé prostředí.

Golf je v Maroku na vzestupu již od 20. století a konají se zde prestižní soutěže jako Hassan Trophy. Hřiště se nachází většinou nedaleko Bab Adar D´Atlas a návštěvníci se při hře mohou kochat výhledem na Atlas, tedy pohoří, které bylo kolébkou lidstva. Další hřiště se nachází v blízkosti města Agadir a města Marakéš, lze si ovšem zahrát i v Rabatu.

Starověké prostředí je zde naprostou senzací. Vždy se jedná o prvotřídní hřiště, na kterých se nešetřilo penězi a na jejich výstavbě se podíleli nejlepší architekti. Ti jim dali vdechnout jejich nezapomenutelnou podobu, díky které je golf Maroko s chutí navštěvován hráči z celého světa.