Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 240 008 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Provozní doba:
Po - Pá: 09:00 - 18:00

725 876 843 Volejte
nebo pište cestuj@cestuj.cz

Cestovní pojištění zdarma

Každý měsíc přinášíme zajímavé akce a skvělé bonusy pro nové i stávající klienty. Jen u nás můžete získat kompletní cestovní pojištění s asistenční službou zdarma. 

Jen my vám nabídneme dovolenou snů pro vás i vaše děti za nejvýhodnější cenu spolu s těmito bonusy:


Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

S námi hoďte starosti za hlavu. Cestuj.cz vám garantuje nejvýhodnější cestovní pojištění na trhu. K vybraným zájezdům totiž dostanete exkluzivní pojištění AXA Assistance úplně ZDARMA. Díky tomu budete mít automaticky k dispozici širokou celosvětovou síť smluvních zdravotnických zařízení, non-stop česky hovořící asistenční službu a automaticky pojištěná rizika spojená s rekreačním provozováním běžných sportů. K dispozici je i možnost připojištění rizikových i extrémních sportovních aktivit, připojištění sportovního vybavení a dalších osobních věcí.

 

Permanentky do skiareálu Nový Klínovec

Ke každému zájezdu do Alp a Tater vám nyní přidáme dvě celodenní permanentky do skiareálu Nový Klínovec v hodnotě 1 180 Kč. Vouchery platí po celou sezonu 2014/2015 a vyměnit za skipas je můžete u pokladny skiareálu. Tato akce platí od 12.1. 2015 do vyčerpání voucherů. Stačí zakoupit zimní dovolenou a následně si zajezdit zdarma ve skiareálu Nový Klínovec. 

______________________________________________________________________________________________

Parkovnání na letišti s GO PARKING

K leteckým zájezdům přidáváme bezpečné, komfortní parkování nejblíže letiště Praha. Parkoviště u letiště nabízí dostatek míst a v ceně zájezdu máte všechny služby související s parkováním zdarma. Z parkoviště vás dopravíme moderními minibusy na letiště Praha i zpět. Při zpáteční cestě vás se zavazadly dopravíme z terminálu až na parkoviště k vozu. Parkoviště je střeženo ostrahou i kamerovým systémem. Samozřejmostí je i pojištění celého objektu. Pětidenní parkování vašeho vozu zdarma je v ceně zájezdu od cestuj.cz. Den parkování navíc pak stojí pouhých 100 Kč. (Tento bonus přidává Cestuj.cz pouze v situaci, kdy není parkoviště 100% obsazené. Ve výjimečných případech se může stát, že klient parkování zdarma neobdrží kvůli 100% obsazenosti parkoviště!) 
Platí pouze pro zájezdy s odletem do 31. 12. 2014!
 

MasterCard® Lounge je letištní salonek, který neleznete na Terminálu 1 Letiště Václava Havla Praha. Salonek vyniká především moderním designem a zákazníkům přináší vysoký komfort i potřebné soukromí. 

V salonku je pro Vás připraven výběr teplých a studených nápojů (včetně alkoholických), lehké občerstvení, denní tisk, možnost sledování TV a samozřejmě bezplatné připojení k internetu. Salonek je rozdělen na kavárenskou zónu určenou těm z Vás, kteří nemají mnoho času a chtějí se před letem pouze občerstvit, a relaxační zónu pro případ, že čekáte na Váš let déle.

Vstup v hodnotě 720 Kč na osobu dostanete pro celou svou rodinu zdarma od Cestuj.cz. Můžete tak v klidu a pohodlí vyčkat na odlet svého letadla do teplých krajin. Akce platí do vyčerpání zásob. Vouchery jsou platné do 31. srpna 2014.

Součásti vybavení salonku, které můžete zdarma využít: 
•    osobní počítače s připojením k internetu
•    síťové zásuvky pro notebooky
•    2 laserové tiskárny
•    kopírka, fax
•    Součástí vybavení salonku je také sprcha a další zázemí pro osobní hygienu

* Výše ušetřených finančních prostředků závisí na destinaci, do které cestujete. Hodnota cestovního pojištění do evropských a mimoevropských zemí se výrazně liší.

Díky těmto benefitům můžete nastoupit na zájezd bez dalších starostí a věnovat veškerý svůj čas na dovolené své rodině a dětem. Vše potřebné vyřídíte už jen tím, že si objednáte zájezd u nás. 
ROZDÁNO - všechny vouchery do VIP salonku jsme vám již předali. Akce byla ukončena.