Vyhledávání zájezdu
Výběru odpovídá
3 240 008 zájezdů

Rozšířené vyhledávání

Provozní doba:
Po - Pá: 09:00 - 18:00

725 876 843 Volejte
nebo pište cestuj@cestuj.cz

Bonusy zdarma

 

Parkování u letiště zdarma
Jedinečná příležitost. K leteckým zájezdům s odletem z Prahy Vám teď přidáme parkování u letiště na 8 dní zdarma. Vyberte si svůj last minute zájezd, pohodlně se odpravte svým vozem k letiště, zaparkujte ho na hlídaném parkovišti a nechte se minibusem dovézt přímo k termínálu (budete tam za 4 minuty). Platíme my! 

 

500 Kč na nové plavky
Koupejte se v moři v novém! K vybraným zájezdům Vám nyní přidáme voucher v hodnotě 500 Kč na go parking logonové plavky. stačí si vybrat jakýkoliv zájezd označený touto ikonou a po podpisu cestovní smlouvy a zaplacení zájezdu Vám zašleme unikátní voucher se slevou 500 Kč při nákupu nad 1000 Kč na plavky v obchodě Trenyrkarna.cz Koupejte se v moři v novém! Akce platí od 15.5. 2017 do vyčerpání poukazů.

 

V minulosti jsme k zájezdům přidávali
 

Cestuj.cz Vám dá k dovolené vždy něco navíc zdarma. K zájezdu dostanete vždy bonus, který nabízí pořádající cestovní kancelář, ať už jde o děti zdarma, last minute nebo first minute slevu nebo fakultativní výlety zdarma. Od Cestuj.cz navíc získáte další bonusy. Aktuálně nabízíme k zájezdům tyto bonusy:

Powerbanka a cestovní nabíječka od Yenkee
Ze zemí EU můžete letos volat, psás sms a být připojeni k internetu za stejných podmínek jako u vás doma v obýváku. Můžete sdílet fotky z dovolené jako nikdy před tím. Jde už jen o to, aby se vám nevybil váš telefon a proto vám Cestuj.cz k vybraným zájezdům přidá powerbanku a cestovní nabíječku od českého výrobce kvalitního příslušenství zdarma. Dárek v hodnotě takřka 800 Kč dostanete k cestovní smlouvě pouze u Cestuj.cz. Stačí si vybrat dovolenou označenou ikonou nabíječky. Akce platí od pondělí 24.7. do neděle 6.8. nebo do vyčerpání zásob produktů. 


 


500 Kč na sluneční brýle
K vybraným zájezdům Vám teď jako bonus přidáme poukaz v hodnotě 500 Kč na sluneční brýle Relax. Tento bonus se týká zájezdů, u kterých najdete tuto ikonu . Tento poukaz lze uplatnit v síti značkových prodejen Relax Original na těchto místech:

Brno: OC FUTURUM, OC Olympia
Hradec Králové: OC Aupark
Olomouc: OC Haná, OC Šantovka
Ostrava: OC Avion, OC Forum Nová Karolina
Praha 4: OC Novodvorská Plaza, OC DBK Budějovická, OC Chodov
Praha 5: OC Metropole Zličín
Praha 6: OC Šestka
Praha 9: OC Černý Most, OC Letňany 
Akce platí do 16.7. nebo do vyčerpání poukazů. 

Nejvýhodnější parkování u letiště v Praze na trhu
K leteckým zájezdům z Prahy našim klientům nabízíme zvýhodněné pakrování u letiště Václava Havla. Tento produkt je možné zakoupit i bez zájezdu. 

go parking logoAž do odvolání máme pro klienty Cestuj.cz omezený počet zvýhodněných parkovacích šeků za skvělé ceny!

  8 dní = 499 Kč
12 dní = 749 Kč
16 dní = 899 Kč

Každý další den na parkovišti Go Parking vás bude stát pouze 100 Kč (doplatíte přímo na místě). Další informace získáte od našich Cestušek nebo na stránce Levné parkování u letiště

Značkové hodinky zdarma
S Cestuj.cz vám letadlo na dovolenou neuletí. K vybraným leteckým zájezdům Vám totiž přidáme značkové hodinky zdarma. Stačí si pouze vybrat zájezd označený ikonou  a po podpisu cestovní smlouvy jsou hodinky Vaše. Pozor, akce platí jen do 25.6. nebo do vyčerpání zásob hodinek.

2 skipasy do největšího a nejmodernějšího skiareálu v Krušných horách - AKCE SKONČILA

K zájezdům na hory Vám nyní přidáme dvě celodenní permanentky do Skiareálu Klínovec v hodnotě 1 360 Kč. Vouchery platí po celou sezonu 2016/2017. Získaný poukaz pak můžete následně zdarma vyměnit za skipas na kterékoliv pokladně Skiareálu Klínovec. Tato akce platí od 28.12. 2016 do vyčerpání voucherů. Stačí zakoupit zimní dovolenou a následně si zajezdit zdarma v největším a nejmodernějším skiareálu v Krušných horách

Zájezdy, ke kterým vám přidáme poukazy na skipassy poznáte podle označení touto ikonou 


Skiareál Klínovec - Největší skiareál v Krušných horách

Pouhých 120 km od Prahy, 100 km od Plzně a 15 km od Karlových Varů najdete kompletní zázemí špičkového lyžařského střediska. Samozřejmostí jsou uměle zasněžované sjezdovky a jejich denní úprava. Každoročně modernizovaný systém výroby technického sněhu letos posílil o dalších pět sněhových děl.

  • 18 km sjezdovek
  • 4 lanovky
  • 5 vleků
  • 3 lyžařské pásy v dětských parcích

Během lyžování i po něm si můžete vybrat z několika restaurací, rychlých občerstvení, ski barů a apres-ski stanů, kde jsou denně připravována čerstvá jídla a nápoje všeho druhu. Pro běžkaře je udržováno 50 kilometrů běžeckých tratí včetně populární lyžařské magistrály vedoucí na Horní Halži.

Další informace včetně otevírací doby areálu najdete na Klinovec.cz