O nás

Cestuj.cz je cestovní agentura, která si zakládá na kvalitě. Přesto, že u nás neleznete miliony zájezdů, všechny je organizují cestovní kanceláře, které působí dlouhá léta na trhu cestovního ruchu a jsou samozřejmě řádně pojištěné proti úpadku. 

Našim cílem je prvotřídní kvalita a servis pro naše klienty. Tým našich Cestušek vám připraví dovolenou přesně podle vašich představ a zodpoví vám všechny vaše dotazy. Můžete jim zdarma zavolat na telefonní číslo 800 11 11 33.

Portál Cestuj.cz, zabývající se zprostředkováváním prodeje zájezdů renomovaných českých cestovních kanceláří, provozuje společnost Media Marketing Services a.s., která je oprávněna provozovat  činnost cestovní agentury. Media Marketing Services a.s. je součástí jednoho z největších mediálních holdingů v zemi Media Bohemia. Media Bohemia je jedním z největších mediálních domů v zemí, který zaměstnává více než 1000 lidí. 

Dovolená s námi je ale pouze začátek. Kromě samotného zájezdu poskytujeme zajímavé bonusy a výhody - například exkluzivní cestovní pojištění AXA ASSISTANCE zdarma, parkování na letišti na pět dní zdarma, poukazy na plavky za tisíce kč, permanentky na hory, hodinky nebo vouchery na fakultativní výlety.

Každému klientovi přistupujeme individuálně, nabízíme prvotřídní péči a postaráme se o váš nerušený pobyt v jakékoliv destinaci. 

 
Naše výhody: 

Cena zájezdu není nikdy vyšší než v cestovní kanceláři. Naopak, Cestuj.cz Vám k dovolené nabídne vždy něco navíc.

O všechno se postaráme, nemusíte nic dodatečně vyřizovat. V ceně zájezdu je letenka, ubytování, všechny povinné příplatky a daně a exkluzivní cestovní pojištění od AXA assistance. O všechno se postaráme, abyste mohli nerušeně oddechovat. 

Spolupracujeme pouze s největšími cestovními kancelářemi, které mají mnohaletou působnost na českém trhu a které jsou řádně pojištěné proti úpadku. Nehrozí vám tedy, že CK, se kterou letíte na dovolenou zkrachuje. Zárukou kvality je i fakt, že ročně nabízíme až 3 miliony zájezdů. Díky spojení tradiční české kvality a exkluzivních výhod vznikjí unikátní a cenově výhodné zájezdy pro celou rodinu. Seznam cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme najdete zde

S Cestuj.cz spojili v minulosti své jméno takové osobnosti jako například herečka a moderátorka Alice Bendová.